Úverový špecialista

Miesto práce: Prešov, Litovský Mikuláš, Senec, Trnava, Pezinok, Šaľa

Úlohou spolupracovníka na pozícii úverový špecialista je zabezpečiť odborné poradenstvo a sprostredkovanie úverových produktov.

Náplň práce:
– Poradenstvo v oblasti hypotekárnych, spotrebných a stavebných úverov
– Spracovanie úverových prípadov
– Príprava podkladov, spracovanie ponúk a ich vyhodnotenia
– Spolupráca s partnermi (banky, leasing, stavebné sporiteľne)
– Budovanie a rozvoj vzťahov s klientmi a partnermi vo zverenom regióne

Požiadavky:
– Prax v odbore- financie, bankovníctvo
– Príjemné vystupovanie
– Dobré komunikačné schopnosti a analytické myslenie
– Zodpovednosť
– Samostatnosť
– Vzdelanie ekonomického zamerania výhodou

Ponúkame:
– Prácu a zázemie v stabilnej spoločnosti
– Pravidelný príjem
– Príjemný kolektív
– Kvartálne a ročné odmeny a bonusy
– Nielen finančné odmeňovanie

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár nižšie. Je potrebné uviesť Vaše kontaktné údaje a niekoľko dôvodov, prečo, by sme mali vybrať práve Vás. Ak nás zaujmete, budeme Vás kontaktovať.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *