Dentálny balík Unionu

Dentálny balík Unionu

Od marca tohto roku môžu poistenci Unionu získať balík zubných benefitov pre deti a dospelých. Tieto benefity sú rozdelené tak, aby sa naozaj týkali každého člena rodiny a môžete s nimi ušetriť až do 520€ na zubnej starostlivosti.

Benefity Unionu pre celú rodinu

Jedným z benefitov je napríklad 50€ príspevok na ošetrenie u zubára pre deti do 17 rokov. Stačí, ak je dieťa poistencom Union zdravotnej poisťovne, doložíte doklad o ošetrení zmluvným zubárom Union poisťovne a môžete si požiadať o príspevok vo výške 50€ na každé ošetrené dieťa, aj v prípade, že máte v Unione poistených viac detí.

V rámci prevencie je tu tiež možnosť získať príspevok na dentálnu hygienu, teda odstránenie zubného kameňa, zubného povlaku a poučenie o správnej technike čistenia zubov. Keďže je jednoduchšie a efektívnejšie zubným kazom predchádzať, ako ich potom liečiť, Union bude prispievať poistencom od 18 rokov na dentálnu hygienu 30 eurami. Príspevok je možné získa na všetky zákroky vykonané od 01.01.2018

Ďalší z balíčka benefitov je príspevok na zubnú korunku pre poistencov starších ako 45 rokov, až do výšky 180€, čo sa v niektorých prípadoch môže naozaj oplatiť. Viac o benefitoch z dentálneho balíčka Unionu a aj formuláre, žiadosti o príspevky nájdete tu.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *